PKN
Protestantse gemeente Tange-Alteveer
 
1e Predikant C. A. Helms (6-6-1948 tot 5-7-1953) 1e Predikant C. A. Helms (6-6-1948 tot 5-7-1953)

 
2e Predikant A.W. Kranenburg (26-7-1953 tot 26-10-1958) 2e Predikant A.W. Kranenburg (26-7-1953 tot 26-10-1958)

 
3e Predikant D. Driebergen (14-12-1958 tot 1-9-1963) 3e Predikant D. Driebergen (14-12-1958 tot 1-9-1963)

 
4e Predikant K. Schaap (20-10-1963 tot 18-4-1968) 4e Predikant K. Schaap (20-10-1963 tot 18-4-1968)

 
5e Predikant S.J. Seinen (8-9-1968 tot 26-5-1974) 5e Predikant S.J. Seinen (8-9-1968 tot 26-5-1974)

 
6e Predikant J. van Dijk (21-9-1975 tot 20-1-1980) 6e Predikant J. van Dijk (21-9-1975 tot 20-1-1980)

 
7e Predikant J. Quist (12-7-1980 tot 9-6-1985) 7e Predikant J. Quist (12-7-1980 tot 9-6-1985)

 
8e Predikant J.L. Schreuders (13-10-1985 tot 1-8-1990) 8e Predikant J.L. Schreuders (13-10-1985 tot 1-8-1990)

 
9e Predikant A. Diepenveen (26-1-1992 tot 1-5-1996) 9e Predikant A. Diepenveen (26-1-1992 tot 1-5-1996)

 
10e Predikant A. Meiling (15-9-1996 tot 4-1-2001) 10e Predikant A. Meiling (15-9-1996 tot 4-1-2001)

 
11e Predikant W. J. Menkveld (25-08-2002 tot 6-07-2008) 11e Predikant W. J. Menkveld (25-08-2002 tot 6-07-2008)

 
12e Predikant 07-06-2009 - Heden

12e Predikant 07-06-2009 - Heden
 
 
 

Eredienst
datum en tijdstip 26-11-2017 om 9:30
meer details

 
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.